Avukat Tunay Egin (Özgeçmiş)

Egin Hukuk Bürosu, avukat Tunay Egin tarafından 2003 yılında Antalya'da kurulmuştur. 1972 yılında dünyaya gelen avukat Tunay Egin, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 1996 senesinde mezun olmuştur. Avukatlık sıtajı sonrası uzun süre Londra, Cambridge ve Bournemouth'da İngiliz dili üzerine eğitim alan Tunay Eğin Cambridge Üniversitesi'nden "Certificate in Advanced English" diploması ile Antalya 2. Noterliği'nden İngiliz dilinde yeminli tercümanlık yetkisine sahiptir.

Egin hukuk bürosu müvekkillerinin kişisel taleplerini ve menfaatlarını özenle koruyacak kadar küçük, ama karışık, teknik bilgi ve beceri gerektirecek ihtilaflarda ise güvenilir bir hizmeti çok dilli olarak verebilecek kadar büyük bir hukuk bürosudur.

İhtiyaç duyduğunuz hukuksal danışmanlık ve mahkemede temsil hizmetlerini profesyonel ve güvenilir bir şekilde size sunmaya hazır olan ekibiz, dosyanız ile ilgili gelişmeler hakkında tercih ettiğiniz lisan üzerinden düzenli olarak tarafınıza raporlamalarda bulunacaktır.

Personelimiz ile İngiliz, Alman, Hollanda, Rus ve Türk dillerinde iletişim kurabilir ve sorularınızın yanıtlarını bu dillerde temin edebilirsiniz.