Hakkımızda

Egin Hukuk Bürosu, Avukat Tunay Egin tarafından 2003 yılında Antalya merkezde kuruldu. Kurulduğumuz tarihten bu yana müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve mahkemeler ile icra daireleri nezdinde avukatlık hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde sunmaktayız.

Büromuz başta aile hukuku alanında olmak üzere, tüm hukuki alanlarda Türk müvekkillerine hizmet vermekte olduğu gibi büro personelinin İngiliz, Alman, Hollanda ve Rus dillerine ileri düzeyde hakim olması sayesinde yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişi müvekkillere de aynı titizlik anlayışı ile hizmet sunabilmektedir.

Egin Hukuk Bürosu gerek Türkiye'de ve gerekse yurtdışında birçok hukuk bürosu ile kuvvetli bir bağ içerisindedir. İletişim teknolojilerinin ulaşmış olduğu ileri teknikler sayesinde bilgi ve belge akışının büyük bir hıza ulaştığı günümüzde, bu imkanlar sayesinde özellikle yurt dışında ikamet etmekte olan ve fakat yaşamakta olduğu hukuksal sorunları çözmek için sık sık Türkiye'ye gelmek istemeyen yada bu zorunluluğun doğurduğu zaman ve para kaybını yaşamak istemeyen müvekkillerimize büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir.

Afganistan'dan Kanada'ya, Israil'den Isveç'e kadar dünyanın dört bir yanından Egin Hukuk Bürosu'na ulaşan kişi ve kuruluşlara mesafe kavaramını unutturacak kadar sürekli ve doyurucu bilgi akışı sağlanarak hukuk hizmeti verilmektedir.