Ücretlendirme

Egin Hukuk Bürosu gerçek ve tüzel kişilere avukatlık hizmetive hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Günümüz ekonomik koşulları karşısında müvekkiller için alınan hizmetin kalitesi ve güvenilirliği önemli olmakla birlikte hizmetin ücretinin karşılanabilirliği de büyük önem arzetmektedir.

Büromuzdan talep edilecek hizmetler için yapılacak ücretlendirme tamamen önceden belirlenmiş kıstaslar dahilinde ve Barolar Birliği'nin her yıl yayımladığı tavsiye edilen Avukatlık Ücret Tarifesi'ne göre yapılmaktadır. Bu durum müvekkillerin ücretlendirmede süprizlerle karşılaşmalarının önüne geçmek için önemlidir.

Ücretlendirme ile ilgili detaylı açıklamaları alt bölümlerdeki "Hukuksal İşlemlerde" ve "Şirket Danışmanlığında" başlıkları altında bulabilirsiniz.

Şirket Danışmanlığında

Günümüz ticaret hayatında şirketlerin gerek kuruluş aşamasında ve gerekse olağan faaliyet süreci içerisinde profesyonellerden destek almaları bir ihtiyaç halini almıştır. "Herşeyi ben ...

Devamı »

Hukuksal İşlemlerde

Egin Hukuk Bürosu gerçek ve tüzel kişilere avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Günümüz ekonomik koşulları karşısında müvekkiller için alınan hizmetin ...

Devamı »