Müvekkillerimiz

Büromuz hem Türkiye'den hem de yurt dışından gerçek ve tüzel kişi müvekkillere Türkçe dışında İngiliz, Alman, Hollanda ve Rus dillerinde hizmet sunabilecek alt yapıya sahip bir hukuk bürosudur.

Hukuk büromuz, Türkiye'de ve bölgemizde bir çok hukuk alanında müvekkillerine hem hukuksal danışmanlık hem de avukatlık hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye'ye yerleşmiş veya yerleşmek niyetinde olan yabancı uyruklu gerçek kişiler ile Türkiye'ye hali hazırda yatırım yapmış veya yatırım yapmak niyetinde olan tüzel kişiler hitap ettiğimiz müvekkil kitlesinin diğer önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Yurtdışında yaşayan, yaşam merkezini Türkiye dışındaki bir başka ülkede kuran Türk vatandaşları ile bulundukları ülkenin vatandaşlığını da kazanarak çifte vatandaşlık hakkını elde etmiş tüm vatandaşlarımız da büromuzun ağırlıklı olarak hizmet vermekte olduğu bir müvekkil kitlesidir.

Yabancı bir ülke olarak Türkiye'ye adım atan veya attığı adımı pekiştirmek isteyenler ile Türkiye dışında bir ülkeye adım atarak yerleşmiş Türk vatandaşlarının ülkemiz dâhilinde yaşamakta oldukları hukuki sorunların giderilmesi için sahip olduğumuz tüm alt yapıyı ve imkânları müvekkillerimize sunmaya hazırız.